Losarowy dzień otwarty Wspólnoty Dzogczen, Sopot, 23 lutego

Zapraszamy naszych Znajomych, Przyjaciół, Sympatyków na imprezę z okazji ostatniego dnia tybetańskiego Roku Ziemnej Świni!

Kochani, zapowiada się wspaniała okazja do spotkania w Sopocie.

Zapraszamy Was bardzo bardzo serdecznie na wspólne gotowanie i jedzenie pierożków Momo. Zapraszamy na pokaz jantra jogi tych, którzy jeszcze nie znają tego jednego z najstarszych systemów jogi na świecie, przekazywanego od stuleci od nauczyciela do ucznia w nieprzerwanej linii. Bardzo serdecznie zapraszamy na wykład Olka Skwary (sami nie możemy się doczekać!). I na wspólną praktykę Radosnych Tańców Khaita. Ostatni dzień roku więc będziemy tańczyć a jakże.

  • 13:00 – 16:00 wspólne lepienie tybetańskich pierogów Momo,
  • 16:30 – 16:50 pokaz jantra jogi,
  • 17:00 wykład otwarty: Praktyka świadomej obecności jako oparcie do efektywnej i harmonijnej współpracy i komunikacji między ludźmi (prowadzi Olek Skwara, instruktor Santi Maha Sanhgi autoryzowany przez Namkhai Norbu Rinpoche): https://www.dzogchen.pl/praktyka-swiadomej-obecnosci-wyklad-otwarty-sopot-23-lutego/
  • 19:00 wspólna praktyka Radosnych Tańców Khaita

Następnego dnia (24 lutego) jest Losar, czyli pierwszy dzień Nowego Roku Metalowego Szczura. 24 lutego odbędzie się wspólna praktyka jantra jogi i wspólna praktyka ganapudży.

Miejsce: Pracownia Artystyczna Sztuka Odnowa, Sopot, ul. Władysława IV 17.

Kontakt i pytania: marys.olszewska@gmail.com, 882 029 659